Jarmark marnosti

Filmy, ve kterých si Reese zahrála

Jarmark marnosti

Příspěvekod Nattynax » ned 03. črc 2011 22:27:58

Obrázek

Tenhle ten filmeček mi leží už nějakou dobu doma (přiznávám se, že to nejsou dny, ani týdny, ale měsíce) a chystám se na něj podívat. Pokud jste ho viděli, ráda si přečtu vaše názory, ale prosím, alepsoń prozatím, žádné detaily, ať z toho filmu něco mám :D
Uživatelský avatar
Nattynax
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 02. črc 2011 10:29:56

Re: Jarmark marnosti

Příspěvekod Greg » pon 04. črc 2011 0:09:50

Taky jsem zatím neviděl, ale přiznám se, že tady na ten film se podívám jenom kvůli Reese. Jinak mě v podstatě vůbec neláká. Ale třeba se mýlím a bude to dobrý film.
Uživatelský avatar
Greg
Administrátor
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. čer 2011 21:55:14
Bydliště: Olomouc

Re: Jarmark marnosti

Příspěvekod Háretix » úte 05. črc 2011 9:58:55

Film již mam za sebou a čekal sem to horší a dost mě příběh překvapi. Dále mě zaujali kostýmy znovu moc pěkná práce a Reese to slušelo moc a hlavně když má na rameni papouška :D Je to takový ten lepší průměr a jak tu píšeš Gregu, že se podíváš jen kvůli Reese tak myslím, že i celkově se ti film bude zamlouvat :)
Háretix
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 02. črc 2011 19:17:37

Re: Jarmark marnosti

Příspěvekod Nattynax » úte 05. črc 2011 21:39:24

Greg píše:Taky jsem zatím neviděl, ale přiznám se, že tady na ten film se podívám jenom kvůli Reese. Jinak mě v podstatě vůbec neláká. Ale třeba se mýlím a bude to dobrý film.

Já mám historické filmy ráda, takže se na něj těším.
Uživatelský avatar
Nattynax
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 02. črc 2011 10:29:56

Re: Jarmark marnosti

Příspěvekod ana » úte 12. črc 2011 21:58:24

ja som film videla a myslím, že reese sa tu ako herečka mohla dosť realizovať....má svoje ciele a plány a chce ich zrealizovať vie ľudí ovládať, je veľmi chytrá až prechytrená alebo akoby som to povedala....no jednoducho reese vo veľmi zaujímavej pozícii :-)
Uživatelský avatar
ana
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 04. črc 2011 15:17:43


Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron