Voda pro slony

Filmy, ve kterých si Reese zahrála

Voda pro slony

Příspěvekod Greg » pát 01. črc 2011 21:15:54

Obrázek

Zatím posledním filmem Reese je snímek Vody pro slony, kde si zahrála hlavní roli společně s Robertem Pattinsonem a Christophem Waltzem. A co Vy? Viděli už jste film v kině, líbil se Vám nebo jste třeba jenom četli knižní předlohu?
Uživatelský avatar
Greg
Administrátor
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. čer 2011 21:55:14
Bydliště: Olomouc

Re: Voda pro slony

Příspěvekod Hild » pát 01. črc 2011 22:10:13

Pěkný film, ale čekala jsem víc :( Bohužel, nejvíce mi to zkazil Robert, ten když měl ze sebe dostat nějaké emoce, tak bylo zkrátka zle, to pak způsobilo, že tady absolutně vůbec nezafungovala chemie mezi Reese a Robertem a to je u romantického příběhu asi to nejhorší, co se může stát. Reese to zahrála velmi dobře, ale potřebuje k sobě rovnocenného partnera a tím Robert není. Film si tak úplně ukradl pro sebe Christopher Waltz a samozřejmě slonice Rosie. Scény, kde je ona jsou nejlepší a rázem má celý film určitě kouzlo.
Uživatelský avatar
Hild
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát 01. črc 2011 21:05:09
Bydliště: Krnov

Re: Voda pro slony

Příspěvekod Greg » pát 01. črc 2011 23:05:20

Já jsem byl spokojen, ale hlavně kvůli Reese, Christophovi a Rosie, přesně, jak píšeš. Od Roberta jsem po 'Remember Me' čekal daleko víc a nakonec mě taky docela zklamal. Příběh filmu byl v pohodě, ale film jako celek nebyl moc vyvážená. Já jsem byl ale tak okouzlen nádhernou Reese, že jsem byl maximálně spokojen.
Uživatelský avatar
Greg
Administrátor
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. čer 2011 21:55:14
Bydliště: Olomouc

Re: Voda pro slony

Příspěvekod Háretix » sob 02. črc 2011 19:26:20

Film sem viděl nedávno a možná napíšu i recenzi, ale nevím no líbilo se mi to tématicky, ale herecky mě zklamala skoro celá sestava až na Reese, té mi bylo líto, ale odvedla to co mohla. Jinak souhlasím s tím, že Robert to kazil ...
Háretix
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 02. črc 2011 19:17:37

Re: Voda pro slony

Příspěvekod susan » stř 06. črc 2011 12:24:47

No já se na film neskutečně těšila, protože knížka patří k mým oblíbeným! Nevím, možná jsem byla trochu zklamaná a to jak zfilmovaním tak Robertem ,protože ten se Reese a Chrisovi nemohl vůbec vyrovnat a jelikož hrál hlavní roli a byl snad v každé scéně, dost mi to vadilo:) Ale jinak, nebylo to špatné, vůbec ne, určitě si ho pustím jetě víckrát, když přežiju Roba:)
Uživatelský avatar
susan
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 04. črc 2011 11:36:27

Re: Voda pro slony

Příspěvekod ana » úte 12. črc 2011 21:55:18

reese tu bola fenomenálna, veľmi sa jej hodil ten look a la 30.roky a musím povedať, že pre mňa j hrdinka, že dokázala všetky tie veci na slonovi a tak :-) ja by som sa bála :-) a film ako celok bol poňatý veľmi romanticky, ale knihu som nečítala, takže neviem porovnať, ale kamarátka čítala a povedala, že jej sa to páčilo, ale že kniha je kniha :-)
Uživatelský avatar
ana
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 04. črc 2011 15:17:43


Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron