Sherlock Holmes: Hra stínů

Všeobecná diskuze o filmu

Sherlock Holmes: Hra stínů

Příspěvekod Greg » stř 13. črc 2011 19:09:41

Dnes v noci se na internetu objevil první trailer k pokračování nového zpracování příběhů o detektivovi z Baker Street - Sherlocku Holmesovi (Robert Downey Jr.), jehož nové dobrodružství, na němž ho opět bude provázet jeho pravá ruka Dr Watson (Jude Law), se jmenuje Hra stínů.

Sherlock Holmes: Hra stínů - trailer #1

Jak se Vám líbí nový trailer a těšíte se na film?
Uživatelský avatar
Greg
Administrátor
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. čer 2011 21:55:14
Bydliště: Olomouc

Re: Sherlock Holmes: Hra stínů

Příspěvekod Nattynax » čtv 14. črc 2011 19:41:16

Skvělé! Skvělé! Skvělé!

Trailer vypadá parádně. Skvělé obsazení, příběh, akce, humor a to vše navíc v historickém prostředí, které mám tak ráda. Já očekávám, že to bude ještě lepší než jednička. A navíc je to jeden z mála filmů, na který se mnou půjde i má polovička, protože jinak máme docela jiný vkus na filmy ;)
Akorát bych čekala aspoň mihnutí Rachel McAdamas, vzhledem k tomu, že do příběhu je zapojen Profesor Moriaty, o kterém byla v prvním díle zmínka a která napověděla, o čem bude asi případný další díl.
Uživatelský avatar
Nattynax
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 02. črc 2011 10:29:56

Re: Sherlock Holmes: Hra stínů

Příspěvekod Greg » pát 15. črc 2011 19:48:06

Trailer mě taky dostal, je výborný. A docela mě mrzí, že se Rachel ve filmu jenom mihne, ale s tím už ni neuděláme, dali prostě prostor jiným. :(
Uživatelský avatar
Greg
Administrátor
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. čer 2011 21:55:14
Bydliště: Olomouc

Re: Sherlock Holmes: Hra stínů

Příspěvekod Háretix » sob 06. srp 2011 9:15:43

Trailer je takový jak se očekával a sem docela zvědav jak nakonec celkově film bude vypadat a snad to bude další dobré pokračování a naváže na úspěchy prvního dílu.
Háretix
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 02. črc 2011 19:17:37


Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron