Velmi nebezpečné známosti

Filmy, ve kterých si Reese zahrála

Velmi nebezpečné známosti

Příspěvekod Hild » ned 03. črc 2011 10:07:06

Obrázek

Musím říct, že tenhle film patří mezi mé nejoblíbenější s Reese. Vím, že film má své mouchy, ale já se u tohoto filmu vždycky strašně bavím. Už ani nevím, kolikrát jsem ho viděla. Člověk si ale nesmí říkat, že se jedná o moderní předělávku klasiky. Nejvíce se mi líbí na filmu obsazení, hlavně mezi Reese a Ryanem Phillippem to tady neuvěřitelně jiskřilo a Sarah Michelle Gellar je tady opravdu správná mrcha.
Uživatelský avatar
Hild
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát 01. črc 2011 21:05:09
Bydliště: Krnov

Re: Velmi nebezpečné známosti

Příspěvekod Greg » ned 03. črc 2011 17:27:50

Už se na ten film dlouho chystám, obsazení vypadá velmi dobře. Sice jsem se setkal i s reakcemi, že původní zpracování je úplně někde jinde, ale věřím, že s Reese se mi bude film líbit zase o něco víc. :)
Uživatelský avatar
Greg
Administrátor
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. čer 2011 21:55:14
Bydliště: Olomouc

Re: Velmi nebezpečné známosti

Příspěvekod Hild » ned 03. črc 2011 21:48:55

jj původní zpracování je úplně někde jinde, to je klasika, stejně tak je i Formanův Valmont je někde jinde. Beru to jen z pozice zábavnosti a nesmí se to srovnávat s původními verzemi.
Uživatelský avatar
Hild
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát 01. črc 2011 21:05:09
Bydliště: Krnov

Re: Velmi nebezpečné známosti

Příspěvekod Nattynax » ned 03. črc 2011 22:20:11

Když jsem tento film viděla poprvé jako teenager, tak se mi to líbilo. Dnes už je to pro mě bohužel slabší snímek. A nemyslím, že bych byla zaujatá a srovnávala z klasikou, a to i přesto že Formanův Valmont patří mezi mé nejoblíbenější filmy. Zkrátka je to tak na jedno pokoukání s popcornem v ruce jako třeba všechny ty teenagerské horůrky a komedie.
Uživatelský avatar
Nattynax
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 02. črc 2011 10:29:56

Re: Velmi nebezpečné známosti

Příspěvekod Hild » ned 03. črc 2011 22:26:57

jj s tím taky souhlasím, mám to i v komentáři na čsfd, že film zaujme především teenagery, protože o nich film je, já jsem taky viděla ten film snad v nějakých patnácti a nějak se to od té doby ve mně uchovává, ale klidně se na film podívám ráda znovu i teď.
Uživatelský avatar
Hild
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát 01. črc 2011 21:05:09
Bydliště: Krnov

Re: Velmi nebezpečné známosti

Příspěvekod ana » úte 12. črc 2011 22:00:15

máš pravdu film nebol na oscara, ale to nebolo jeho úlohou....mal pobaviť a to aj urobil :-) rada sa na ten film pozriem aj viac krát.....a reese a ryan boli super
Uživatelský avatar
ana
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 04. črc 2011 15:17:43


Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron