Affiliates

V tomto článku najdete seznam všech Affliliates tohoto web. Ještě předtím bych ale chtěl napsal krátký vzkaz. Všechny Affs, které tato stránka má, jsou v seznam jen proto, že je rád navštěvuji a mám rád dané osobnosti nebo filmy, ne proto abych si sám zvyšoval návštěvnost. Doufám také, že oni sem chodí ze stejného důvodu, a to proto, že mají Reese rádi. Proto také nestanovuji žádná pravidla (něco jako počet návštěv a komentářů za den), ani já je nenavštěvuju každý den, ale jen když mám čas a hlavně náladu (což může být i každý den). Díky za přečtení tohoto odstavce, snad nevyzněl příliš kriticky. A teď už zmíněný seznam…

ELITE AFFILIATES
Kelly Clarkson – výborný web o skvělé zpěvačce Kelly Clarkson s nádhernými a nápaditými designy; nechybí samozřejmě spousta informací o Kelly a také vždy aktuální přísun novinek (Admins: Hild, Simirmarus, TexasGirl a trochu i já)
Brad Pitt & Angelina Jolie – jeden z dvou spřátelených webů o Angelině a tento je navíc i o jejím manželovi; vždy aktuální informace a také spousta dalších rubrik (Admin: Háretix)
Emma Watson – další skvělý web s moc pěkným designem, je o mladé, ale velmi talentované herečce Emmě Watson; na webu je také krásná galerie a většinou i velké množství novinek (Admin: Sarah)
Robert Downey Jr. – výborný blog o charizmatickém herci Robertu Downey Jr., kterém můžete znát třeba s filmů Sherlock Holmes nebo Iron Man; na to, jak blog funguje relativně krátkou dobu, je na něm spousta informací (Admin: Crania)
Ewan McGregor – i tento web se může pyšnit krásným designem, vede ho sympatická adminka, od které se dočkám vždy pěkným komentářů; jinak Ewan se výborný herec a jsem moc rád, že je fanstránka o něm mezi mými Affs (Admin: Thora)
Angelina Jolie – další z webů o Angelině, jinak samozřejmě výborné herečce, tentokrát ze Slovenska; vede ho kvarteto adminek, takže přisun novinek, ale i informací o této herečce je vždy zaručen; samozřejmě také moc pěkný design (Admins: Chrisssinka, Nattynax, Irmik a Lina)
Hild’s Blog – blog autorky tohoto úžasného designu, ale i mnoha dalších klenotů; na blogu najdete vždy nové trailery a také informace ze života adminky. (Admin: Hild)

TOP AFFILIATES
Twilight Saga – povedený web o fenoménu Twilight; najdete zde čerstvé informace a novinky o Kristen, Robertovi a dalších a také o jejich další projektech (Admins: Elushka a Elbee)
Dakota Fanning – moc pěkný blog o mladé herečce Dakotě Fanning; je vidět, že na něm autorky často pracují a projevuje se to i na návštěvnosti (Admins: Cassie a Susan)
Rachel Bilson – super blog s krásným designem o sympatické mladé herečce Rachel Bilson; tu můžete znát třeba z filmu Jumper (Admin: Amy)
Rihanna – web o jedné z nejpopuárnějších zpěvaček současnosti Rihanně; informace na něm jsou aktuální a adminka k tomu přidává i spoustu novinek nebo fotek ze soukromí zpěvačky (Admin: arven)