Disclaimer

Tato stránka o Reese Witherspoon je pouze neoficiálním českým webem. Jejím účelem je informovat a propagovat tuto herečku a věci s ní spojené.

Tato stránka není v žádném kontaktu s Reese ani jeho blízkými a managmentem. Tato stránka je vytvořena fanouškem pro ostatní fanoušky. Tato stránka je nevýdělečného charakteru a všechny materiály na této stránce jsou pouze za účelem zábavy.

Porušování práv není úmysl. Všechny fotografie jsou právoplatným majetkem jejich autorů. Pokud si přejete odstranit fotky, které spadají pod vás copyright, dejte prosím vědět a bude tak učiněno. Pokud jste vlastníkem práv k určitým fotografiím a přejete si udat zdroj, dejte prosím vědět a já ho s velkým potěšením přidám. (No copyright infringement is intended. Picture copyright is owned by the respective photographers. If you want to see pictures on this website removed, please specify which ones and give us time to remove these before taking any further action. If you are a copyright holder and wish credits on your images or articles, please let me know and I will be glad to add them.)

Zdroj