02. 06. 2011
Reese bude oceněna televizí MTV

Další skvělá zpráva! Reese si bude moct připsat k dlouhé řadě svých ocenění další trofej. Už dopředu je totiž jasné, že právě ona dostane na letošních MTV Movie Awards cenu nazvanou Generation Award. Oficiálně to prozradil prezident MTV Stephen Friedman: „Reese Witherspoon je jedna z nejvíce všestranných a dokonalých hereček své doby. Naši diváci na ní obdivují, jak si vybírá své role a hlavně, jaký je rozsah těchto rolí. Ona se odvážně pohybuje od dramat ke komediím a nikdy nikdo neví, v jaké roli se objeví příště. Jsme velmi nadšení, že můžeme tento rok Reese ocenit cenou MTV Generation Award.“

Reese za svou kariéru získala zatím jenom jednu cenu MTV, a to v roce 2002 za film Pravá blondýnka. Za stejný film pak získala ještě tři nominace. V roce 2003 pak byla nominována za film Holka na roztrhání a v roce 2006 získala další nominaci, za film Walk the Line.

Slavnostní předávání se bude konat už tuto neděli 5. června 2011 v Universal City v americké Kalifornii. Celý večer bude moderovat Jason Sudeikis. Nikde zatím není potvrzeno, jestli se Reese na předávání objeví, ale myslím, že když je to v její domovské Kalifornii, že by si pro cenu přijít mohla.

Posted by: Greg
News
Comments (4)

4 Responses to “Reese bude oceněna televizí MTV”

 1. Sába napsal:

  Tak to je skvělá zpráva, předčasně ji k ceně gratuluji. Doufám, že se na předávání objeví. :)

 2. Nattynax napsal:

  Podtrhuji, co napsala Sába :)

 3. susan napsal:

  Páni, to je úžasné) rozhodně si to zaslouží:) A věřím, že se tam objeví:)

 4. ana napsal:

  tak to je super……gratulujem reese si určite uznanie tohto druhu zaslúži :-)

Leave a Reply