Archive for the ‘News’ Category

13. 08. 2011
Reese nafotila kampaň pro Lindex

Tak to je skvělá zpráva! Reese nafotila fotky pro švédskou módní firmu Lindex, konkrétně pro její podzimní kampaň California Denim. Na fotkách vypadá naprosto úžasně a je vidět, že všichni si focení moc užívali, včetně samotné Reese.

Pojďme se zaměřit na americké západní pobřeží a to přímo na prosluněnou Kalifornii. Velká podzimní kampaň se jmenuje California Denim a jako její hlavní tvář můžeme vidět Oscarem oceněnou a mezinárodně známou herečku Reese Witherspoon. Pozitivní, vřelá a plná energie, to je Reese, která se skvěle hodí pro kolekci, která kombinuje uvolněný styl s hollywoodskou krásou.

„Vždy jsem měla ráda džíny a pletené oděvy, které mohou být mezi sebou různě kombinovány. Móda Lindexu přesně sedí k mému stylu, a proto jsem neskutečně, že jsem se mohla stát modelkou pro tuto kolekci,“ řekla k tomu Reese.

Naše podzimní kolekce je inspirována 70. léty, uvolněným a ženským stylem. Podívejte se naši nabídku, vezměte si na sebe nové džíny, společně s pletenou halenkou ve střihu 70. let a vyražte do krásných barev podzimu. Kolekci najdete v našich obchodech od 22. srpna.

Můžete se podívat i na zákulisní video z focení nové kampaně.

A nakonec se můžete do naší galerie podívat na okouzlující oficiální fotky Reese z kampaně California Denim a také na pár fotek z focení kampaně.

Update: Do galerie jsem přidal další dvě fotky, které našla Magg. Děkuji.

GALLERY LINKS:
Lindex Photoshoot 2011 (x 08)
Lindex Photoshoot 2011 – Behing the Scenes (x 06)

Source

Posted by: Greg
News, Photos, Videos
Comments (17)
08. 08. 2011
Water for Elephants na TCA 2011

Včera se předávaly ceny Teen Choice Awards 2011 a Reese byla nominované v jedné kategorii. Bohužel ale nevyhrála, cenu v její kategorii si odnesla Natalie Portman za herecký výkon ve filmu Černá labuť.

Film Water for Elephants měl ale ještě další dvě nominace, z nichž ale proměnil jenom jednu. Tu si odnesl Robert Pattinson, a to v kategorii Nejlepší mužský herec v dramatu. Další nominaci, v kategorii Nejlepší film – drama, film neproměnil v cenu, byl poražen opět filmem Černá labuť.

Source

Posted by: Greg
News
Comments (11)
06. 08. 2011
Další nový projekt Reese?

V krátké době se objevil už druhý projekt, ve kterém by si mohla zahrát i Reese. Jedná se o připravovaný film Mud a kromě Reese se ještě mluví o obsazení Matthewa McConaugheyho (Sahara, Obhájce) a mladého herce Tye Sheridana (Strom života). Film by měl režírovat Jeff Nichols, držitel Ceny kritiků na festivalu v Cannes za film Take Shelter, který rovněž píše i scénář.

„Film Mud vypráví příběh uprchlíka Muda (McConaughey) a jeho nechtěného přátelství se čtrnáctiletým klukem Ellisem (Sheridan). Ten je předurčen k tomu, aby pomohl Mudovi dostat se ze spárů zákona a také uniknout nebezpečnému lovci odměn, aby se pak společně spojili s krásnou Juniper (Witherspoon).“

Film by měla produkovat Lisa Maria Falcone. Žádné další informace o začátku natáčení nebo datu premiéry zatím nejsou známy.

Source

Posted by: Greg
Movies, News
Comments (10)
03. 08. 2011
Nový projekt

Ahojte, jsem Hild a jelikož Greg odjel na pár dní pryč, tak mě poprosil, jestli bych se mu o web těch pár dní nepostarala. Tak tedy k novince.

Reese si zahraje hlavní roli v komedii Wish List. A o co ve filmu půjde? Půjde o příběh desetileté dívky, která hází minci do „kouzelné“ studánky a přeje si 10 přání. Tato přání se ale neuskuteční, jelikož mince uvízne předtím, než se dotkne dna. Uběhne 25 let a z dívky se stává tvrdě pracující ambiciózní žena, jenže mince z jejího dětství dopadá na dno studánky. Všechna její dětská přání se začnou plnit a postava Reese se s nimi musí vypořádat, jelikož tohle rozhodně nejsou přání, která by si přála třiceti pětiletá žena.

Zní to rozhodně zajímavě a Reese se do podobných rolí opravdu hodí. Scénář napsal Randi Mayem Singer, který napsal scénář například k filmu „Tooth Fairy“ (Víla Zuběnka). Hlavní postava původně měla být muž, ale scénárista tuto roli přepsal, aby jí mohla hrát právě Reese.

Source

Posted by: Hild
Movies, News
Comments (9)
23. 07. 2011
Candids, svatební cesta a kresba

Vím, že je to trochu divný nadpis, ale jde o víc věcí, takže je napíšu všechny do jednoho článku. Za prvé, už jsem se definitivně rozhodl, že už žádné další nové candids Reese přidávat nebudu a nebude to první web o Reese, který k tomuto kroku přistoupil. Vím, že je to škoda, ale kdo se chce na fotky podívat, určitě si je najde. Staré fotky mazat nebudu z důvodu, kdybych své rozhodnutí přece jenom někdy změnil. S tím souvisí i to, že bych chtěl trochu doplnit galerii, snad na to najdu dost času.

Za druhé, Reese je v současné době se svým manželem Jimem na svatební cestě v Paříži, takže doufám, že si ji pořádně užijí a v pořádku se vrátí domů.

A jako poslední zprávu mám úžasnou kresbu Reese od magg. Je opravdu nádherná, takže se na ni určitě podívejte.

Reese BM

S tím, že sem nebudu přidávat candids také souvisí to, že zde bude asi méně článků. Budu se to snažit kompenzovat větším množstvím novinek, ale ty jsou na přidávání o něco časově náročnější a času teď opravdu moc nemám. Takže se omlouvám.

Posted by: Greg
News, Reese, Site
Comments (10)
07. 07. 2011
Reese mezi nejlépe placenými herečkami Hollywoodu

Časopis Forbes opět vyhlásil žebříček nejlépe placených hollywoodských hereček v období mezi květnem 2010 a květnem 2011. Reese se umístila na krásném děleném 2. místě s odhadovaným výdělkem 28 miliónů dolarů. Společně s ní se pak na druhém místě umístila i herečka Jennifer Aniston. Jediné dvě herečky, které vydělali za dané období více než Reese, jsou Angelina Jolie a Sarah Jessica Parker, který si vydělali odhadem 30 miliónů dolarů.

1. Angelina Jolie – 30 miliónů dolarů
2. Sarah Jessica Parker – 30 miliónů dolarů
3. Reese Witherspoon – 28 miliónů dolarů
4. Jennifer Aniston – 28 miliónů dolarů
5. Julie Roberts – 20 miliónů dolarů
6. Kristen Stewart – 20 miliónů dolarů
7. Katherina Heigl – 19 miliónů dolarů
8. Cameron Diaz – 18 miliónů dolarů
9. Sandra Bullock – 15 miliónů dolarů
10. Meryl Streep – 10 miliónů dolarů

Source

Posted by: Greg
News
Comments (9)
01. 07. 2011
Zahraje si Reese zpěvačku Peggy Lee?

Reese už divákům po celé světě jednou ukázala, že kromě výborné herečky je i skvělá zpěvačka. A v poslední době také zesílily dohady o tom, že by si mohla zahrát americkou jazzovou zpěvačku Peggy Lee. Včera se totiž sešla s Norou Ephron a také s producentem Marcem Plattem. Proč se ale o filmu mluví v souvislostí s touto trojicí?

Loni v létě se totiž stejná trojice dohodla na tom, že by Nora Ephron mohla napsat scénář k životopisnému snímku, a že by ho také mohla režírovat. Vše pod producentským vedením Marca Platta a Reese, která by si také zahrála hlavní roli. Samozřejmě uvidíme, jak vše dopadne, ale já osobně bych Reese v další roli zpěvačky viděl velmi rád.

Source

Posted by: Greg
News
Comments (2)
30. 06. 2011
Reese získala nominaci na TCA 2011

Asi před dvěma dny byly zveřejněny nominace na Teen Choice Awards 2011, ale až dnes jsem našel prví důvěryhodný zdroj s kompletním seznamem nominovaných a zjistil, že jednu nominaci získala i Reese, a to v kategorii Nejlepší filmová herečka v dramatu. Jde samozřejmě o roli Marleny ve filmu Water for Elephants. Film pak získal ještě další dvě nominace v kategoriích Nejlepší filmové drama a Nejlepší filmový herec v dramatu, tu si odnesl Robert Pattinson.

Podívat se můžete i na kompletní přehled všech nominací. Přímý přenos slavnostního vyhlášení odvysílá americká televize FOX 8. srpna 2011. Jestli se ho zúčastní i Reese, zatím jasné není. Hlasovat můžete po kliknutí na obrázek a registraci na oficiálních stránkách cen.

TCA 2011

Posted by: Greg
News
Comments (5)
08. 06. 2011
Zahraje si Reese v další komedii?

Podle nejnovějších informací by si totiž Reese měla zahrát v připravovaném filmu „Who Invited Her?“. Bude se jednat o romantickou komedii od Dreamworks Studios a kromě toho, že se zřejmě představí v hlavní roli, tak by měla Reese film i produkovat. Podle Entertainment Weekly se už jedná o hotovou věc. A o čem film bude?

„Film vypráví o ženě, která trvá na tom, že se zúčastní rozlučky se svobodou svého budoucího manžela. Je tu ale jeden problém. Nikdo o jejím plánu neví!“

Scénář k filmu napíše Sascha Rothchild a o produkci filmu se společně s Reese postará Gary Foster (Sólista). A co Vy? Těšíte se na další nový film Reese? Nezapomeňte, že už v březnu příštího roku nás čeká film This Means War, kde si Reese zahraje společně s Chrisem Pinem a Tomem Hardym.

Source

Posted by: Greg
Movies, News
Comments (8)
02. 06. 2011
Reese bude oceněna televizí MTV

Další skvělá zpráva! Reese si bude moct připsat k dlouhé řadě svých ocenění další trofej. Už dopředu je totiž jasné, že právě ona dostane na letošních MTV Movie Awards cenu nazvanou Generation Award. Oficiálně to prozradil prezident MTV Stephen Friedman: „Reese Witherspoon je jedna z nejvíce všestranných a dokonalých hereček své doby. Naši diváci na ní obdivují, jak si vybírá své role a hlavně, jaký je rozsah těchto rolí. Ona se odvážně pohybuje od dramat ke komediím a nikdy nikdo neví, v jaké roli se objeví příště. Jsme velmi nadšení, že můžeme tento rok Reese ocenit cenou MTV Generation Award.“

Reese za svou kariéru získala zatím jenom jednu cenu MTV, a to v roce 2002 za film Pravá blondýnka. Za stejný film pak získala ještě tři nominace. V roce 2003 pak byla nominována za film Holka na roztrhání a v roce 2006 získala další nominaci, za film Walk the Line.

Slavnostní předávání se bude konat už tuto neděli 5. června 2011 v Universal City v americké Kalifornii. Celý večer bude moderovat Jason Sudeikis. Nikde zatím není potvrzeno, jestli se Reese na předávání objeví, ale myslím, že když je to v její domovské Kalifornii, že by si pro cenu přijít mohla.

Posted by: Greg
News
Comments (4)