Archive for the ‘Videos’ Category

22. 08. 2011
Lindex reklama a nové fotky

Tak po týdnu jsem zase zpátky doma, takže bych na začátek chtěl ještě jednou poděkovat Hild za záskok na webu. A dneska mám pro Vás hned několik nových článků.

V prvním z nich se můžete podívat na reklamu, kterou natočila Reese pro módní firmu Lindex a která by měla běžet i na českých televizích. Potom se můžete podívat také na tři nové fotky z kampaně, které jsem přidal do galerie.

A ještě slíbené tři nové fotky…

GALLERY LINKS:
Lindex Photoshoot 2011 (x11)

Posted by: Greg
Photos, Videos
Comments (9)
13. 08. 2011
Reese nafotila kampaň pro Lindex

Tak to je skvělá zpráva! Reese nafotila fotky pro švédskou módní firmu Lindex, konkrétně pro její podzimní kampaň California Denim. Na fotkách vypadá naprosto úžasně a je vidět, že všichni si focení moc užívali, včetně samotné Reese.

Pojďme se zaměřit na americké západní pobřeží a to přímo na prosluněnou Kalifornii. Velká podzimní kampaň se jmenuje California Denim a jako její hlavní tvář můžeme vidět Oscarem oceněnou a mezinárodně známou herečku Reese Witherspoon. Pozitivní, vřelá a plná energie, to je Reese, která se skvěle hodí pro kolekci, která kombinuje uvolněný styl s hollywoodskou krásou.

„Vždy jsem měla ráda džíny a pletené oděvy, které mohou být mezi sebou různě kombinovány. Móda Lindexu přesně sedí k mému stylu, a proto jsem neskutečně, že jsem se mohla stát modelkou pro tuto kolekci,“ řekla k tomu Reese.

Naše podzimní kolekce je inspirována 70. léty, uvolněným a ženským stylem. Podívejte se naši nabídku, vezměte si na sebe nové džíny, společně s pletenou halenkou ve střihu 70. let a vyražte do krásných barev podzimu. Kolekci najdete v našich obchodech od 22. srpna.

Můžete se podívat i na zákulisní video z focení nové kampaně.

A nakonec se můžete do naší galerie podívat na okouzlující oficiální fotky Reese z kampaně California Denim a také na pár fotek z focení kampaně.

Update: Do galerie jsem přidal další dvě fotky, které našla Magg. Děkuji.

GALLERY LINKS:
Lindex Photoshoot 2011 (x 08)
Lindex Photoshoot 2011 – Behing the Scenes (x 06)

Source

Posted by: Greg
News, Photos, Videos
Comments (17)
21. 06. 2011
Reese in Vogue (video)

Reese už před docela dlouhou dobou nafotila opravdu překrásný photoshoot pro magazín Vogue a jelikož se mi ty fotky moc líbí, ale zároveň mě jedna fotka docela radost zkazila (ale jenom na chvíli), tak jsem si vzpomněl, že jsem Vám sem nedal video z focení. Tak si ho užijte.

Video sem dávám taky z toho důvodu, že teď o Reese není moc novinek. Ale na druhou stranu jsem rád, že má zase od novinářů na chvíli klid. A já můžu doplnit nějaké věci na webu…

Posted by: Greg
Videos
Comments (6)
06. 06. 2011
MTV Movie Awards 2011 (videa)

Slíbil jsem ještě videa Reese z předávání MTV Movie Awards 2011. První je video, které v krátkých ukázkách shrnuje dosavadní hereckou kariéru Reese a druhé je přímo z předání ceny Reese.

Posted by: Greg
Videos
Comments (5)
04. 05. 2011
Reese – Live! with Regis and Kelly Interview

Opět trochu se zpožděním přidávám video z pořadu Live! with Regis and Kelly, kam Reese zavítala 19. dubna 2011.

Posted by: Greg
Interviews, Videos
Comments (2)
25. 04. 2011
Reese opět u Ellen

Nedávno, 21. dubna byl odvysílán nový díl pořadu The Ellen Show a opět se v něm objevila Reese. Na dvě videa se můžete podívat v tomto článku.

Posted by: Greg
Videos
Comments (0)
21. 04. 2011
Water for Elephants: Další nový TV spot

Na internetu se objevil opět další televizní spot k filmu Water for Elephants, takže na něho určitě mrkněte. Odkaz na něho mi poslala Hild. A co Vy? Těšíte se na film?

Posted by: Greg
Movies, Videos
Comments (1)
20. 04. 2011
Setkání s Reese (video)

Web Popsugar nedávno v rámci propagace filmu Water for Elephants uspořádal soutěž o exkluzivní setkání s Reese. Výherkyní se stala dvacetiletá Laura Jane a dostala tak možnost nejen natočit s Reese rozhovor, ale také se setkat se slonicí Tai a dalšími slony.

Zatím je k dispozici první část videa, ale už brzy budou další. Takže kontrolujte tento článek.

Update: Dnes byla zveřejněna druhá část, kde Laura zažívá trénink s cirkusovými akrobaty. A zítra už konečně rozhovor s Reese. Vše najdete v celém článku.

Update #2: A včera jsme se konečně dočkali posledního videa, kde uvidíte, jak Laura zvládla rozhovor s Reese.

Read the rest of this entry »

Posted by: Greg
Videos
Comments (5)
20. 04. 2011
Další TV spot k Water for Elephants

Čím více se blíží premiéra filmu Water for Elephants, tím více se začíná objevovat televizních spotů. Dnes se můžete podívat zase na jeden, na něhož mi odkaz poslala opět Hild. Děkuji.

Posted by: Greg
Movies, Videos
Comments (3)
19. 04. 2011
Water for Elephants New York Premiere (video)

Ještě jeden návrat ke včerejší premiéře filmu Water for Elephants, která se konal v americkém New Yorku. Jde o video, na kterém se Reese ochotně podepisuje čekajícím fanouškům. Je úžasná, jak rád bych tam taky byl…

Posted by: Greg
Videos
Comments (1)