06. 06. 2011
MTV Movie Awards 2011 (videa)

Slíbil jsem ještě videa Reese z předávání MTV Movie Awards 2011. První je video, které v krátkých ukázkách shrnuje dosavadní hereckou kariéru Reese a druhé je přímo z předání ceny Reese.

Posted by: Greg
Videos
Comments (5)

5 Responses to “MTV Movie Awards 2011 (videa)”

 1. roxanne napsal:

  to první video je úplně úžasné! úplně mě dostalo, kolik už toho Reese natočila a to tam ani nebylo všechno..nebylo tam nic z Rendition a myslím že vynechali u Pravou blondýnku 2..ale hodně z těch filmů jsem zas ani neviděla…hlavně ty starší no.
  A je úžasné že dostala tuhle cenu, určitě si to zaslouší! a ta její řeč byla nádherná a hlavně moudrá..Reese je velice inteligentní a stále to ukazuje:) A prostě má pravdu:)

 2. Chrisssinka napsal:

  Wow, ten príhovor, ktorý dala Reese bol úžasný, na MTVMA bola neskutočne zlatá a velmi sa mi páči, že ozrejmila ten Robov vtip, lebo tá reč tých troch bola šialená :D A ten súhrn filmov je takisto skvelý, je to úžasná herečka a som rada, že získala toto ocenenie :)

 3. susan napsal:

  To první video je vážně nádherně udělané, krásně sestříhané její hlavní filmové momenty!
  A ten proslov-perfektní, zábavný, vtipný, pravdivý:) No Reese byla asi to nejlepší z letošních MTV:)

 4. Jenny napsal:

  zrovna dneska jsem na to koukala na MTV, a musím říct, že to bylo naprosto dokonalý! :) Ten sestřih jejích rolí, ta hudba u toho, nejvíc mě dostává jak u toho hrají f*ckin’ perfect od Pink. Fakt se jim to povedlo. A ta její řeč byla taky perfektní, zábavná, a hlavně prostě pravda. Reese byla třešničkou na dortu toho večera, a je skvělé, že je taková jaká je :)

 5. ana napsal:

  reese má za sebou neuveriteľnú karieéru a ešte lepšiu pred sebou….:-) cenu si určite zaslúžila

Leave a Reply