Archive for the ‘Photos’ Category

22. 08. 2011
Lindex reklama a nové fotky

Tak po týdnu jsem zase zpátky doma, takže bych na začátek chtěl ještě jednou poděkovat Hild za záskok na webu. A dneska mám pro Vás hned několik nových článků.

V prvním z nich se můžete podívat na reklamu, kterou natočila Reese pro módní firmu Lindex a která by měla běžet i na českých televizích. Potom se můžete podívat také na tři nové fotky z kampaně, které jsem přidal do galerie.

A ještě slíbené tři nové fotky…

GALLERY LINKS:
Lindex Photoshoot 2011 (x11)

Posted by: Greg
Photos, Videos
Comments (9)
13. 08. 2011
Reese nafotila kampaň pro Lindex

Tak to je skvělá zpráva! Reese nafotila fotky pro švédskou módní firmu Lindex, konkrétně pro její podzimní kampaň California Denim. Na fotkách vypadá naprosto úžasně a je vidět, že všichni si focení moc užívali, včetně samotné Reese.

Pojďme se zaměřit na americké západní pobřeží a to přímo na prosluněnou Kalifornii. Velká podzimní kampaň se jmenuje California Denim a jako její hlavní tvář můžeme vidět Oscarem oceněnou a mezinárodně známou herečku Reese Witherspoon. Pozitivní, vřelá a plná energie, to je Reese, která se skvěle hodí pro kolekci, která kombinuje uvolněný styl s hollywoodskou krásou.

„Vždy jsem měla ráda džíny a pletené oděvy, které mohou být mezi sebou různě kombinovány. Móda Lindexu přesně sedí k mému stylu, a proto jsem neskutečně, že jsem se mohla stát modelkou pro tuto kolekci,“ řekla k tomu Reese.

Naše podzimní kolekce je inspirována 70. léty, uvolněným a ženským stylem. Podívejte se naši nabídku, vezměte si na sebe nové džíny, společně s pletenou halenkou ve střihu 70. let a vyražte do krásných barev podzimu. Kolekci najdete v našich obchodech od 22. srpna.

Můžete se podívat i na zákulisní video z focení nové kampaně.

A nakonec se můžete do naší galerie podívat na okouzlující oficiální fotky Reese z kampaně California Denim a také na pár fotek z focení kampaně.

Update: Do galerie jsem přidal další dvě fotky, které našla Magg. Děkuji.

GALLERY LINKS:
Lindex Photoshoot 2011 (x 08)
Lindex Photoshoot 2011 – Behing the Scenes (x 06)

Source

Posted by: Greg
News, Photos, Videos
Comments (17)
22. 07. 2011
Candids na webu

V podstatě už od začátku fungování tohoto webu řeším neustálé dilema, zda dávat do galerie fotky Reese, které jsou pořízené během jejího civilního života, tzv. candids. Vím, že to Reese není vůbec příjemné, ale když ona vypadá na těch fotkách tak báječně. Na druhou stranu ale vím, že i celebrity mají rády své soukromí. Proto jsem to doposud řešil tak, že jsem dával jen candids, na kterých se Reese usmívala a bylo vidět, že jí to není nepříjemné.

Sám se ale spíše přikláním k názoru, že bych tyto fotky z webu vyřadil úplně. Vím, že se z mé strany jedná spíše o okamžité rozhodnutí, ale je pravda, že už o tom přemýšlím hodně dlouho. Nejsem sice rozhodnutý na sto procent, ale jak už jsem psal, přikláním se spíše k zamítavému názoru. Fotky, co už jsou v galerii, tam asi nechám a všichni asi víte, kde hledat nové fotky. Přesto bych ale rád znal Váš názor, který můžete napsat do komentářů.

Posted by: Greg
Photos, Site
Comments (7)
17. 07. 2011
Shopping with Ava (13. 7.)

Našel jsem ještě jedny starší candids ze středy 13. července, kdy byla Reese nakupovat se svou dcerou Avou. Ta má něco s kolenem, takže snad se i ona rychle uzdraví. Fotky najdete v galerii.

GALLERY LINKS:
Shopping with Ava (13. 7.) (x 10)

Source

Posted by: Greg
Photos
Comments (4)
15. 07. 2011
Visiting Jim in Work (14. 7.)

Reese byla opět včera zachycena fotografy, jak jde navštívit manžela Jima do jeho práce. Fotky najdete v galerii.

GALLERY LINKS:
Visiting Jim in Work (14. 7.) (x 16)

Source

Posted by: Greg
Photos
Comments (7)
12. 07. 2011
New Candids

V neděli a pondělí byla Reese vyfocena, jak jde se synem Deaconem a manželem Jimem z oběda a taky jak nakupuje v obchodu Vanessa Bruno.

GALLERY LINKS:
Lunch in Venice (10. 7.) (x 05)
Vanessa Bruno Shopping (11. 7.) (x 10)

Source

Posted by: Greg
Photos
Comments (6)
11. 07. 2011
Reese se setkala s princeznou Kate

Britský královský pár William a Kate jsou v současné době na návštěvě v USA, kde se zúčastnili i akce Tusk’s US Patrons Circle Reception. Tam se s nimi setkala i Reese a jak můžete vidět z fotek, princezna Kate se docela bavila… Všechny fotky najdete v galerii.

Update: Do galerie jsem přidal ještě pět dalších nových fotek.

GALLERY LINKS:
Tusk’s US Patrons Circle Reception (Santa Barbara, 10. 6. 2011) (x 14)

Source

Posted by: Greg
Photos
Comments (13)
10. 07. 2011
New Candids

V posledních dnech se objevily další dvě nově sady candids s Reese. Prohlédnout si je můžete jako vždy v naší galerii.

GALLERY LINKS:
Shopping in Neiman Marcus (7. 7.) (x 05)
Leaving Byron and Tracey Salon (8. 7.) (x 13)

Source & Source

Posted by: Greg
Photos
Comments (4)
05. 07. 2011
Beach with Family (4. 7.)

I včera se Reese vydala za rodinou na pláž z Malibu, takže se můžete podívat na další její fotky. Nedával jsem do galerie úplně všechny fotky, i celebrity musí mít nějaké soukromí.

GALLERY LINKS:
Beach with Family (4. 7.) (x 07)

Source

Posted by: Greg
Photos
Comments (13)
05. 07. 2011
Beach with Family (3. 7.)

Reese se v neděli společně se svou rodinou vydala na pláž v Malibu a i tam jí to moc slušelo. Je dobře, když je tak s rodinou pohromady. Fotky si můžete prohlédnout v naší galerii.

GALLERY LINKS:
Beach with Family (3. 7.) (x 19)

Source

Posted by: Greg
Photos
Comments (3)