Archive for the ‘Site’ Category

28. 08. 2011
Někde to končí…

Ano, už je to tak. Web o Reese Witherspoon na této adrese končí! Není to hostingem Endora, se kterým jsem byl opravdu moc spokojený, ani omezenou kapacitou, která mě nikdy nijak neomezovala. Hlavní důvod byl, že jsem prostě chtěl změnit adresu tohoto webu. Proto Vám oficiálně oznamuji, že se web přesouvá na novou adresu reeseonline.net, kterou mi poskytl hosting Starszz.com.

Každé ze spřátelených stránek to ještě napíši zvlášť na web, ale chtěl bych Vás moc poprosit o změnu odkazu. Děkuji. Na novou adresu se dostanete kliknutím na obrázek.

Reese

Posted by: Greg
Site
Comments (5)
31. 07. 2011
Nový filmový web přichází

Určitě znáte webmasterku a majitelku několika webů Hild a její osobní web. Tento web se ale dneska přesunul a změnil se z osobního na čistě filmový web. Takže tímto bych Vás na něho chtěl pozvat, určitě se budeme moct těšit na spoustu novinek ze světa filmu, recenzí, osobních zážitků, které budou stát za přečtení. Třeba se někdy dočkáme i nějakého článku, který bude souviset s Reese, jejíž fanynka je i Hild.

Takže se tam klidně podívejte, osobně Vám můžu návštěvu jenom doporučit. Na web se dostane kliknutím na obrázek.

Filmový svět

Posted by: Greg
Site
Comments (3)
30. 07. 2011
Blog.cz se zbláznil?

Nebojte, nebude to žádný dlouhý článek, jenom vysvětlení. Ve spřátelených stránkách mám hodně blogů, které jsou na blog.cz. Ti teď přišli zase s nějakými změnami a výsledek je, že mi nejdou psát komentáře a ani nejsou přehrát videa z YouTube. Nechápu to…

Takže, na Vaše blogy chodím, články čtu, akorát je nemůžu okomentovat… Snad se to časem zlepší!

Posted by: Greg
Site
Comments (4)
23. 07. 2011
Candids, svatební cesta a kresba

Vím, že je to trochu divný nadpis, ale jde o víc věcí, takže je napíšu všechny do jednoho článku. Za prvé, už jsem se definitivně rozhodl, že už žádné další nové candids Reese přidávat nebudu a nebude to první web o Reese, který k tomuto kroku přistoupil. Vím, že je to škoda, ale kdo se chce na fotky podívat, určitě si je najde. Staré fotky mazat nebudu z důvodu, kdybych své rozhodnutí přece jenom někdy změnil. S tím souvisí i to, že bych chtěl trochu doplnit galerii, snad na to najdu dost času.

Za druhé, Reese je v současné době se svým manželem Jimem na svatební cestě v Paříži, takže doufám, že si ji pořádně užijí a v pořádku se vrátí domů.

A jako poslední zprávu mám úžasnou kresbu Reese od magg. Je opravdu nádherná, takže se na ni určitě podívejte.

Reese BM

S tím, že sem nebudu přidávat candids také souvisí to, že zde bude asi méně článků. Budu se to snažit kompenzovat větším množstvím novinek, ale ty jsou na přidávání o něco časově náročnější a času teď opravdu moc nemám. Takže se omlouvám.

Posted by: Greg
News, Reese, Site
Comments (10)
22. 07. 2011
Candids na webu

V podstatě už od začátku fungování tohoto webu řeším neustálé dilema, zda dávat do galerie fotky Reese, které jsou pořízené během jejího civilního života, tzv. candids. Vím, že to Reese není vůbec příjemné, ale když ona vypadá na těch fotkách tak báječně. Na druhou stranu ale vím, že i celebrity mají rády své soukromí. Proto jsem to doposud řešil tak, že jsem dával jen candids, na kterých se Reese usmívala a bylo vidět, že jí to není nepříjemné.

Sám se ale spíše přikláním k názoru, že bych tyto fotky z webu vyřadil úplně. Vím, že se z mé strany jedná spíše o okamžité rozhodnutí, ale je pravda, že už o tom přemýšlím hodně dlouho. Nejsem sice rozhodnutý na sto procent, ale jak už jsem psal, přikláním se spíše k zamítavému názoru. Fotky, co už jsou v galerii, tam asi nechám a všichni asi víte, kde hledat nové fotky. Přesto bych ale rád znal Váš názor, který můžete napsat do komentářů.

Posted by: Greg
Photos, Site
Comments (7)
20. 07. 2011
Reese Wittherspoon Fanlist

Nedávno jste většinově projevili názor, že byste tady rádi měli fanlist. Proto Vám ho dneska oficiálně představuji a těším se na Vaše názory i na to, že se snad pár lidí zapíše. Je to v podstatě moje první stránka, ale jsem velmi zvědavý na Vaše připomínky a názory. Do fanlistu se dostanete kliknutím na obrázek.

Fanlist

Posted by: Greg
Site
Comments (7)
17. 07. 2011
Nové ikonky v Elite Affs

Někdo si možná všimnul, někdo možná ne, ale všechny weby, které jsou spřátelené v Elite dostaly dneska nové ikonky. Snažil jsem se je trochu sladit se současným designem, tak snad se to aspoň trochu povedlo. Kdyby přesto někdo nesouhlasil, může mi klidně napsat a navrhnout jinou ikonku.

Dlouho už jsem taky neaktualizoval seznam spřátelených stránek, tak i k tomu bych se měl časem dostat.

Posted by: Greg
Site
Comments (11)
10. 07. 2011
Summer Fashion Battle

Přihlásil jsem Reese do soutěže o nejlepší šaty a oblečení Summer Fashion Battle. Vše probíhá na blogu o Dakotě Fanning a soutěž má celkem 5 kol. Takže pokud by se Vám líbily některé šaty Reese, můžete pro ni hlasovat. Děkuji za případné hlasy. Odkaz na aktuální kolo najdete vždy v bočním menu.

Summer Fashion Battle

Posted by: Greg
Reese, Site
Comments (1)
01. 07. 2011
Nové fórum webu

Ano, už i web o Reese Witherspoon má své fórum. Celé je to moje práce, ale je to první fórum, co jsem dělal, tak prosím omluvte absenci designu a celkovou jednoduchost celého fóra. Budu se snažit postupem času vzhled fóra vylepšovat a doufám, že časem to bude jenom lepší. Za rady při realizaci fóra bych chtěl podělkovat Hild.

Takže pokud máte zájem diskutovat o věcech spojených s Reese, můžete se registrovat, kam se dostanete kliknutím na odkaz.

REESE WITHERSPOON FÓRUM

Posted by: Greg
Site
Comments (6)
29. 06. 2011
Web o Jamesi McAvoyovi má opět svoje fórum

Hodně z Vás pravděpodobně zná český web o skotském herci Jamesi McAvoyovi. A tento web má novu svoje vlastní diskuzní fórum. Takže pokud rádi diskutujete a máte rádi Jamese, můžete se na fóru zaregistrovat. Na fórum se dostanete kliknutím na obrázek.

James McAvoy Fórum

Posted by: Greg
Site
Comments (1)