Archive for the ‘Reese’ Category

23. 08. 2011
Reese Witherspoon je perfektní rodič

ParentReese Witherspoon je často obdivována pro své pozoruhodné rodičkovské schopnosti, přičemž je ale stále schopna „produkovat výbornou práci“. Herečka je matkou jedenáctileté Avy a sedmiletého Deacona, které má se svým bývalým manželem Ryanem Phillippem. Reese, která se v současné době vdaná za Jima Totha, je především oceňována za svou schopnost skloubit rodinný život s kariérou herečky.

Alison Sweeney, hvězda několika reality show, tvrdí, že blonďatá kráska je vzor pro všechny matky po celém světě, a dodává, že je Reese uznáváná také díky svým rodičkovským schopnostem. „Řekla bych Reese Witherspoon,“ odpověděla Allison na dotaz, kterou z hollywoodských matek uznává nejvíce. „Ona je někdo, kdo je podle mě výborná matka, má toho za sebou opravdu hodně a přesto má ke všemu výborný přístup a ještě stíhá odvádět skvělou práci. Snaží se vyhýbat světlům reflektorů, ale přesto je pracovitá a úspěšná. Obdivuji ji.“

Source

Posted by: Greg
Reese
Comments (5)
22. 08. 2011
Lindex: Ze zákulisí

Přeložil jsem pro Vás krátký článek a rozhovor s Reese – obě věci se týkají nové kampaně firmy Lindex.

Los Angeles, pravé místo pro naši novou kampaň California Denim. Vyrazili jsme tam s týmem, abychom za jeden den nafotili tuto novou kampaň. Ve studiu v Hollywood Hills jsme prošli tmavými dveřmi přímo na scénu, pak jsme po schodišti (kde byl poměrně velký průvan) došli přimo na místo, kde se to všechno konalo. Kabely, filmové kamery, stolky s líčením a davy velmi zaneprázdněných lidí – to bylo to, co jsme hned viděli. Z repráků jsme mohli slyšet novou verzi klasického hitu ze sedmdesátých let „Gimme Some Loving“. Je to pozitivní a fascinující. A přímo ve středu scény, tak jak je zvyklá, stála americká herečka Reese Witherspoon. Bylo to, jak kdybychom jí byli oslepeni a taky trochu fascinováni. Její oslňující úsměv vždy rozsvítí celou místnost a atmosféra je hned vřelá a přátelská. Ale ačkoliv má Reese trochu jiný život, než ostatní, vždy vypadá spíš jako holka od vedle. Pozitivní, vřelá a plná energie – perfektní modelka pro Lindex.

Lindex_bts

Fotoaparáty cvakají a na každém snímku ukazuje Reese ten úsměv, pro který ji máme všichni rádi. Před fotoaparátem je přirozená a opravdu ztělesňuje styl California Denim. My jsme dostali příležitost sednout si s ní na chvíli a zeptat se jí na pár tipů a rad.

Jaký je vás tajný módní tip?
Naučte se, co na vás vypadá dobře.

Co vás napadlo, když vám Lindex nabídl pozici modelky?
Oni říkali, že si myslí, že bych se výborně hodila do sedmdesátými lety inspirované džínové kolekce, která kombinuje džínovou látku a vlněné oblečení. Když jsem pak kolekci fotila, padla mi opravdu výborně.

Co si myslíte o nové podzimní kolekci Lindex?
Myslím, že je zábavná, dobře se nosí, a má hodně prvků, které můžete přidat nebo odebrat.

Jaké je vaše oblíbené oblečení z této kolekce Lindexu?
Štíhlé džíny, přehoz z vlny – nosím toho celkem hodně – a také tlusté svetry.

Source

Posted by: Greg
Interviews, Reese
Comments (5)
04. 08. 2011
Reese a Kate Middleton jsou kamarádky

Reese se s princeznou Kate setkala na nedávném benefičním večírku, který královský pár navštívil během cesty do Kanady, a podle nových informací se staly blízkými kamarádkami. Po setkání si vyměnily mailové adresy a už si také vyměnily několik mailů. „Obě jsou to vysoce postavené ženy a také čerstvě vdané ženy, takže našly mnoho společných témat,“ prozradila jedna z kamarádek herečky magazínu Life & Style.

Také dodala, že Kate je podle všeho velká fanynka filmů Reese a na druhou stranu Reese si nahrávala přenos svatby Kate a prince Williama. „Mezi oblíbené filmy Kate patří Walk the Line a Pravá blondýnka,“ řekla ještě.

Source

Posted by: Greg
Reese
Comments (3)
02. 08. 2011
Kresby od Magg

Magg nakreslila další úchvatnou kresbu Reese, a tak jsem se rozhodl, že kresbám vytvořím speciální složku v galerii. Protože její kresby si pozornost zaslouží, jsou nádherné. Takže se určitě podívejte. A kdybyste i Vy měli nějaké kresby, tak se klidně můžete podělit.

GALLERY LINKS:
Sketches by Magg (x 02)

Posted by: Greg
Reese
Comments (6)
23. 07. 2011
Candids, svatební cesta a kresba

Vím, že je to trochu divný nadpis, ale jde o víc věcí, takže je napíšu všechny do jednoho článku. Za prvé, už jsem se definitivně rozhodl, že už žádné další nové candids Reese přidávat nebudu a nebude to první web o Reese, který k tomuto kroku přistoupil. Vím, že je to škoda, ale kdo se chce na fotky podívat, určitě si je najde. Staré fotky mazat nebudu z důvodu, kdybych své rozhodnutí přece jenom někdy změnil. S tím souvisí i to, že bych chtěl trochu doplnit galerii, snad na to najdu dost času.

Za druhé, Reese je v současné době se svým manželem Jimem na svatební cestě v Paříži, takže doufám, že si ji pořádně užijí a v pořádku se vrátí domů.

A jako poslední zprávu mám úžasnou kresbu Reese od magg. Je opravdu nádherná, takže se na ni určitě podívejte.

Reese BM

S tím, že sem nebudu přidávat candids také souvisí to, že zde bude asi méně článků. Budu se to snažit kompenzovat větším množstvím novinek, ale ty jsou na přidávání o něco časově náročnější a času teď opravdu moc nemám. Takže se omlouvám.

Posted by: Greg
News, Reese, Site
Comments (10)
10. 07. 2011
Summer Fashion Battle

Přihlásil jsem Reese do soutěže o nejlepší šaty a oblečení Summer Fashion Battle. Vše probíhá na blogu o Dakotě Fanning a soutěž má celkem 5 kol. Takže pokud by se Vám líbily některé šaty Reese, můžete pro ni hlasovat. Děkuji za případné hlasy. Odkaz na aktuální kolo najdete vždy v bočním menu.

Summer Fashion Battle

Posted by: Greg
Reese, Site
Comments (1)
25. 04. 2011
Proč mají ženy rády Reese Witherspoon?

Po delší době jsem se dostal k překladu jednoho článku o Reese, hlavně kvůli tomu, že mě neskutečně zaujal. Je o tom proč mají Reese rádi nejen muži, ale i ženy. Web Next Movie, konkrétně Elizabeth Durand představuje deset důvodů, kterým toto tvrzení podporují. Více v článku…

Proč mají ženy rády Reese Witherspoon?

A já se zase vracím k práci do školy…

Posted by: Greg
Reese
Comments (3)
09. 04. 2011
Carrie Underwood o Reese

Carrie Underwood

Populární americká country a rocková zpěvačka Carrie Underwood nedávno zmínila, že Reese je pro ni jedním ze vzorů. Bylo to od ní opravdu pěkné…

„Miluju lidi, kteří jsou normální – kteří o sebe pečují, a kteří si to umí přiznat! Lidé si lžou sami sobě, když tvrdí, že nedělají nic pro to, aby byli krásní. Líbí se mi ženy jako Reese Witherspoon nebo Charlize Theron – můžete je vidět běhat, jíst správně, pít hodně vody a také pečovat o sebe. Další taková žena je také Jennifer Aniston.“

Za informaci děkuji Brige.

Posted by: Greg
Reese
Comments (3)
08. 04. 2011
Reese: „Nesnáším, když nejsem se svými dětmi.“

Reese se podle svých slov necítí vůbec dobře, když musí kvůli práci na čas opustit své děti. Také dodala, že je velmi těžké spojit svou filmovou kariéru s rodičovstvím a trvá na tom, že to není tak snadné, jak si lidé myslí. „Je to velký omyl, když si lidé myslí, že můžeme mít všechno. Často slyším, že my na to máme a oni ne. Je to těžké. Jsou dny, kdy si vezmu dva roky volno a vůbec nepracuji. Na druhou stranu ale někdy točit musím a to pak své děti nevidím třeba pět dní v kuse. A to se pak necítím vůbec dobře,“ řekla k tomu herečka.

„Takový život opravdu není lehký. Moje práce je pro mě důležitá, mé děti jsou pro mě důležité, můj vztah je pro mě důležitý. Ale všemu se nemůžu ve stejnou věnovat na 100 procent. Je to někdy velmi psychicky náročné,“ řekla k tomu Reese.

I přes tyto překážky, o kterých herečka mluví, musí podle svých slov neustále hledat ve své kariéře nové a nové výzvy. Vše vysvětlila v rozhovoru pro Elle: „Jsem ‘muž činu’. Když je přede mnou nějaký úkol nebo výzva, chci ho udělat, splnit ho a splnit ho dobře. Pak se můžu zaměřit na další úkol. Jsem docela pracovitá, víte? Ale když jsem začínala, neměla jsem v plánu, že dosáhnu určitého počtu věcí. Bylo to jako – natočila jsem film, byla to komedie, teď bych si ráda zase zahrála v nějakém dramatu. Natočila jsem drama, jdu zase tvrdě pracovat na svém přízvuku. Jaký je můj další úkol? Mám ráda výzvy, je to pro mě zábava.“

Posted by: Greg
Reese
Comments (6)
02. 04. 2011
Selena Gomez o Reese

Selena Gomez

Mladá americká zpěvačka a herečka Selena Gomez prozradila, že byl úplně šokovaná, když nedávno potkala herečku Reese Witherspoon. Setkání proběhlo na nedávné Oscarové párty a Selena přiznala, že skoro až šílela, když Reese potkala.

„A tak jsem k ní šla a řekla něco jako ‘Můžu se s vámi vyfotit?’ a ona na to ‘No samozřejmě, kdybych už vaši písničku Naturally neslyšela tolikrát… Moje dcera ji miluje.’,“ řekla k setkání Selena.

Posted by: Greg
Reese
Comments (4)