22. 08. 2011
Lindex: Ze zákulisí

Přeložil jsem pro Vás krátký článek a rozhovor s Reese – obě věci se týkají nové kampaně firmy Lindex.

Los Angeles, pravé místo pro naši novou kampaň California Denim. Vyrazili jsme tam s týmem, abychom za jeden den nafotili tuto novou kampaň. Ve studiu v Hollywood Hills jsme prošli tmavými dveřmi přímo na scénu, pak jsme po schodišti (kde byl poměrně velký průvan) došli přimo na místo, kde se to všechno konalo. Kabely, filmové kamery, stolky s líčením a davy velmi zaneprázdněných lidí – to bylo to, co jsme hned viděli. Z repráků jsme mohli slyšet novou verzi klasického hitu ze sedmdesátých let „Gimme Some Loving“. Je to pozitivní a fascinující. A přímo ve středu scény, tak jak je zvyklá, stála americká herečka Reese Witherspoon. Bylo to, jak kdybychom jí byli oslepeni a taky trochu fascinováni. Její oslňující úsměv vždy rozsvítí celou místnost a atmosféra je hned vřelá a přátelská. Ale ačkoliv má Reese trochu jiný život, než ostatní, vždy vypadá spíš jako holka od vedle. Pozitivní, vřelá a plná energie – perfektní modelka pro Lindex.

Lindex_bts

Fotoaparáty cvakají a na každém snímku ukazuje Reese ten úsměv, pro který ji máme všichni rádi. Před fotoaparátem je přirozená a opravdu ztělesňuje styl California Denim. My jsme dostali příležitost sednout si s ní na chvíli a zeptat se jí na pár tipů a rad.

Jaký je vás tajný módní tip?
Naučte se, co na vás vypadá dobře.

Co vás napadlo, když vám Lindex nabídl pozici modelky?
Oni říkali, že si myslí, že bych se výborně hodila do sedmdesátými lety inspirované džínové kolekce, která kombinuje džínovou látku a vlněné oblečení. Když jsem pak kolekci fotila, padla mi opravdu výborně.

Co si myslíte o nové podzimní kolekci Lindex?
Myslím, že je zábavná, dobře se nosí, a má hodně prvků, které můžete přidat nebo odebrat.

Jaké je vaše oblíbené oblečení z této kolekce Lindexu?
Štíhlé džíny, přehoz z vlny – nosím toho celkem hodně – a také tlusté svetry.

Source

Posted by: Greg
Interviews, Reese
Comments (5)

5 Responses to “Lindex: Ze zákulisí”

 1. Thora napsal:

  Vždy, když v televizi vidím reklamu s Reese na Lindex, musím si vzpomenout na tebe a tento web! Reklama je skvělá a líbí se mi i moc to oblečení, které předvádí :) a nejlepší na tom je, že je i za dostupné ceny, člověk by řekl, že celebrity budou předvádět jen samý drahý luxus, ale tady to neplatí :) ráda bych nějaký kousek z této kolekce ulovila :)

 2. Toxique napsal:

  Pěkný rozhovor, ta reklama v Tv je skvělá, a na ní to oblečení fakt skvěle sekne:)

 3. Gigi napsal:

  Ted’ jsem si právě vzpoměla na tu reklamu v tv.Reese je tam dokonalá!Jinak ten rozhovor je skvělý:)

 4. Petra napsal:

  Je tak krásná :) <3

 5. Háretix napsal:

  Výborný a zajímavý rozhovor :)

Leave a Reply