Archive for the ‘Interviews’ Category

22. 08. 2011
Lindex: Ze zákulisí

Přeložil jsem pro Vás krátký článek a rozhovor s Reese – obě věci se týkají nové kampaně firmy Lindex.

Los Angeles, pravé místo pro naši novou kampaň California Denim. Vyrazili jsme tam s týmem, abychom za jeden den nafotili tuto novou kampaň. Ve studiu v Hollywood Hills jsme prošli tmavými dveřmi přímo na scénu, pak jsme po schodišti (kde byl poměrně velký průvan) došli přimo na místo, kde se to všechno konalo. Kabely, filmové kamery, stolky s líčením a davy velmi zaneprázdněných lidí – to bylo to, co jsme hned viděli. Z repráků jsme mohli slyšet novou verzi klasického hitu ze sedmdesátých let „Gimme Some Loving“. Je to pozitivní a fascinující. A přímo ve středu scény, tak jak je zvyklá, stála americká herečka Reese Witherspoon. Bylo to, jak kdybychom jí byli oslepeni a taky trochu fascinováni. Její oslňující úsměv vždy rozsvítí celou místnost a atmosféra je hned vřelá a přátelská. Ale ačkoliv má Reese trochu jiný život, než ostatní, vždy vypadá spíš jako holka od vedle. Pozitivní, vřelá a plná energie – perfektní modelka pro Lindex.

Lindex_bts

Fotoaparáty cvakají a na každém snímku ukazuje Reese ten úsměv, pro který ji máme všichni rádi. Před fotoaparátem je přirozená a opravdu ztělesňuje styl California Denim. My jsme dostali příležitost sednout si s ní na chvíli a zeptat se jí na pár tipů a rad.

Jaký je vás tajný módní tip?
Naučte se, co na vás vypadá dobře.

Co vás napadlo, když vám Lindex nabídl pozici modelky?
Oni říkali, že si myslí, že bych se výborně hodila do sedmdesátými lety inspirované džínové kolekce, která kombinuje džínovou látku a vlněné oblečení. Když jsem pak kolekci fotila, padla mi opravdu výborně.

Co si myslíte o nové podzimní kolekci Lindex?
Myslím, že je zábavná, dobře se nosí, a má hodně prvků, které můžete přidat nebo odebrat.

Jaké je vaše oblíbené oblečení z této kolekce Lindexu?
Štíhlé džíny, přehoz z vlny – nosím toho celkem hodně – a také tlusté svetry.

Source

Posted by: Greg
Interviews, Reese
Comments (5)
04. 05. 2011
Reese – Live! with Regis and Kelly Interview

Opět trochu se zpožděním přidávám video z pořadu Live! with Regis and Kelly, kam Reese zavítala 19. dubna 2011.

Posted by: Greg
Interviews, Videos
Comments (2)
15. 01. 2011
How Do You Know: Rozhovory s Reese

Objevily se tři další rozhovory s Reese v souvislosti s filmem How Do You Know. První je z televize MYFOX, druhý je společný s Paulem Ruddem a Reese mluví o tom, jak se jim ve filmu hrálo, a ve třetím se dozvíte, jak se Reese a Paulovi hrálo s hereckou legendou – Jackem Nicholsonem.

Read the rest of this entry »

Posted by: Greg
Interviews, Videos
Comments (0)
26. 12. 2010
Rozhovor s Reese v Chelsea Lately (video)

Ještě před Vánocemi se Reese objevila v pořádu Chelsea Lately, a tak se můžete podívat na krátký rozhovor s ní.

Posted by: Greg
Interviews, Videos
Comments (1)
18. 12. 2010
Rozhovor pro SheKnows

Další z řady rozhovorů v souvislosti s novým filmem How Do You Know poskytla Reese pro SheKnows.com.

SheKnows: Co si myslíte o postavách režiséra Jamese L. Brookse, které sice mají určitě nedostatky, ale publikum je prostě zbožňuje?

Reese Witherspoon: Myslím, že je to velmi zajímavé. Hrála už jsem v komediích hodně postav, které neustále a hodně mluví o svých láskách, které pořád mluví o mužích, což dělám také. Ale tyto postavy mají velké problémy se sdělením svých emocí. Ony opravdu nechtějí mluvit o některých věcech, což je zajímavá vlastnost žen. Moje postava říká jednou Owenovi: „Víš, když začnu brečet uprostřed noci, prostě mě ignoruj.“ (Směje se.) Je to málokdy vidět, ale je to opravdu osvěžující.

Read the rest of this entry »

Posted by: Greg
Interviews
Comments (3)
18. 12. 2010
Reese u Ellen Degerenes (video)

Reese se kvůli propagaci nového filmu How Do You Know objevila už v několika televizních talk show. Další z řady je show moderátorky Ellen Degerenes, kam Reese přišla v pátek 17. prosince 2010.

Posted by: Greg
Interviews, Videos
Comments (0)
17. 12. 2010
Reese v Today Show (video)

Minulý týden, konkrétně 6. prosince 2010, se Reese společně s Paulem Ruddem objevila v televizním pořadu Today Show. Oběma to spolu moc slušelo a na rozhovor se můžete podívat ve videu pod textem.

Posted by: Greg
Interviews, Videos
Comments (0)
17. 12. 2010
Reese u Regise & Kelly (ukázka)

Reese přišla ve čtvrtek 16. prosince 2010 objevila jako host v pořadu Live with Regis & Kelly a už dnes se na internet dostala zatím pouze minutová ukázka z její návštěvy v pořadu. Doufám, že se co nejdřív objeví kompletní video, samozřejmě se budu snažit Vám ho sem co nejdřív dát.

Posted by: Greg
Interviews, Videos
Comments (0)
13. 12. 2010
Reese u Davida Lettermana

Jak jste se zde nedávno mohli dočíst, Reese se objevila v televizní talk show Davida Lettermana. Proto Vám dnes přináším i kompletní 13-ti minutové video.

Posted by: Greg
Interviews, Videos
Comments (3)
10. 12. 2010
Rozhovor pro Extra TV

Při příležitosti premiéry filmu How Do You Know poskytla Reese rozhovor i pro Extra TV a dozvíte se například něco o jejím nejhorším zážitku na rande.

Posted by: Greg
Interviews, Videos
Comments (1)