08. 04. 2011
Reese: „Nesnáším, když nejsem se svými dětmi.“

Reese se podle svých slov necítí vůbec dobře, když musí kvůli práci na čas opustit své děti. Také dodala, že je velmi těžké spojit svou filmovou kariéru s rodičovstvím a trvá na tom, že to není tak snadné, jak si lidé myslí. „Je to velký omyl, když si lidé myslí, že můžeme mít všechno. Často slyším, že my na to máme a oni ne. Je to těžké. Jsou dny, kdy si vezmu dva roky volno a vůbec nepracuji. Na druhou stranu ale někdy točit musím a to pak své děti nevidím třeba pět dní v kuse. A to se pak necítím vůbec dobře,“ řekla k tomu herečka.

„Takový život opravdu není lehký. Moje práce je pro mě důležitá, mé děti jsou pro mě důležité, můj vztah je pro mě důležitý. Ale všemu se nemůžu ve stejnou věnovat na 100 procent. Je to někdy velmi psychicky náročné,“ řekla k tomu Reese.

I přes tyto překážky, o kterých herečka mluví, musí podle svých slov neustále hledat ve své kariéře nové a nové výzvy. Vše vysvětlila v rozhovoru pro Elle: „Jsem ‘muž činu’. Když je přede mnou nějaký úkol nebo výzva, chci ho udělat, splnit ho a splnit ho dobře. Pak se můžu zaměřit na další úkol. Jsem docela pracovitá, víte? Ale když jsem začínala, neměla jsem v plánu, že dosáhnu určitého počtu věcí. Bylo to jako – natočila jsem film, byla to komedie, teď bych si ráda zase zahrála v nějakém dramatu. Natočila jsem drama, jdu zase tvrdě pracovat na svém přízvuku. Jaký je můj další úkol? Mám ráda výzvy, je to pro mě zábava.“

Posted by: Greg
Reese
Comments (6)

6 Responses to “Reese: „Nesnáším, když nejsem se svými dětmi.“”

 1. Bliss napsal:

  Reese je pžasná starostilivá máma..:).. musí to být opravdu složité..:)

 2. susan napsal:

  To jo v tomhle ohledu to musí být vážně těžké mají toho hodně a opravdu nabitý program, ale myslím že Reese se to docela dobře daří skloubit dohromady, stíhá rodinu, přítele a filmy:)

 3. Háretix napsal:

  Nádhera tohle mam na ní rád, jaká je to starostlivá mamča :) Celebrity to mají někdy opravdu složité …

 4. Nattynax napsal:

  Na jedné straně mají podle mě herci (aspoň ti v Hollywoodu) na děti a rodinu mnohem víc času, než jiní pracující lidé, ale na druhou stranu mají třeba 2x do roka dva měsíce natáčení a to jsou třeba i deset hodin na place, tak je to určitě těžké. Někteří kritici např. vyčítají, že Angelina všude „tahá“ svoje děti s sebou, ale ani se jí nedivím :)

 5. ana napsal:

  podľa toho čo čítam reese musí byť skvelá matka

 6. Crania napsal:

  Takéto matky sú pravé matky. Vždy ich budem obdivovať :) I pre moju mamu je ťažké, keď ma nevidí čo len deň a to sa stáva ozaj málokedy. Takže si viem predstaviť, čo Reese prežíva. Sama neviem ako v budúcnosti všetko skĺbim dokopy, ale určite sa budem povzbudzovať tým, že i herečka ako Reese musela riešiť niečo podobné :)

Leave a Reply