08. 08. 2011
Water for Elephants na TCA 2011

Včera se předávaly ceny Teen Choice Awards 2011 a Reese byla nominované v jedné kategorii. Bohužel ale nevyhrála, cenu v její kategorii si odnesla Natalie Portman za herecký výkon ve filmu Černá labuť.

Film Water for Elephants měl ale ještě další dvě nominace, z nichž ale proměnil jenom jednu. Tu si odnesl Robert Pattinson, a to v kategorii Nejlepší mužský herec v dramatu. Další nominaci, v kategorii Nejlepší film – drama, film neproměnil v cenu, byl poražen opět filmem Černá labuť.

Source

Posted by: Greg
News
Comments (11)

11 Responses to “Water for Elephants na TCA 2011”

 1. Sába napsal:

  Škoda, že nevyhrála, ale tyhle ceny nejsou zas až tak podstatné..:)

 2. Háretix napsal:

  Přesně jak píše Sába tyhle ceny nejsou až tak podstatné, ale i tak nominace potěší :)

 3. Petra napsal:

  Je to škoda, Reese mám mnohem radši než Natalii Portman, takže bych jí to přála víc, ale zas na druhou stranu, Černá labuť byla jasná.

 4. Bliss napsal:

  Gratuluji k výhrám..:)

 5. Lucienne napsal:

  Na mě je Černá labuť až moc „psycho“ film, ale skvělý. Natalie odvedla dobrou práci ;) Avšak více bych to přála právě Reese, jelikož ji mám radši a Voda pro Slony se mi jako film líbil mnohem víc :) Ikdyž možná je to i tím, že v něm hrál Robert :D

 6. Rézi napsal:

  Tak obě dvě herečky patří k mým oblíbeným. I když Reese byla ve Vodě pro slony úžasná, tak přeci jenom Natalie má za Černou labuť Oscara, tak se není čemu divit. I když se opravdu tyhle ocenění nedají brát vážně :-)

 7. Lovettka napsal:

  Reese je dobrá herečka, ale v tomhle případě se přikláním k názoru, že si cenu zasloužila Natalie. V Černé labuti předvedla opravdu jedinečný výkon, ten film je skvělý. A navíc nic nekončí, přijdou další nominace a ceny :)

 8. Gigi napsal:

  Pro Reese jsem hlasovala každý den,ale je opravdu škoda,že žádnou cenu nevyhrála.Odvedla skvělou práci a její herecký výkon mě zase jako vždy ohromil.Jinak gratuluju Robertovi:)

 9. SiMiKa napsal:

  ciernu labut som videla a vodu pre slony nie cize neviem posudit ….:)

 10. ana napsal:

  ja vždy hovorím, že už nominácia je v podstate výhra :-) a potom je to viac menej o náhode

 11. Jenny napsal:

  souhlasím, už i nominace je výhra. Na TCA byl nominovaný i film s Jessicou „Little Fockers“, ale taky nevyhrál.

Leave a Reply