15. 01. 2011
Fotka měsíce – Ano nebo ne?

Na opravdu velkém množství fanouškovských webů jsem viděl každý měsíc anketu o fotku měsíce. Chtěli byste to i tady na webu o Reese. Případně, mohl by mi někdo prosím vysvětlit, jak to celé funguje? Jak se vybírají fotky atd.?

Své názory můžete psát do komentářů, budu rád za každý Váš názor.

Posted by: Greg
Site
Comments (9)

9 Responses to “Fotka měsíce – Ano nebo ne?”

 1. Gabriella napsal:

  Řekla bych, že by tu nemusela být, ale každému se mi líbí něco jiného že :). Obrázky na fotku měsíce vybíráš ty a např. dáš v článku na výběr ze tří a podle ankety zjístíš, která se návštěvníkům nejvíce líbí a tu pak na měsíc uveřejníš do menu. Snad jsem to napsala dobře :)

 2. Thora napsal:

  Já jsem pro, sama jí mám a je to takové zpestření pro návštěvníky ;)
  Já osobně to dělám tak, že vyberu nějaké fotky, třeba zrovna z nějaké aktuální akce, kde se Ewan objevil, nebo z určitého photoshootu… mohou být tři, může jich být klidně i deset, to záleží jen a jen na tobě ;) vytvoříš anketu a lidé pak už jen hlasují, která se jim líbí nejvíc. Vítěze pak dávám pokaždé do menu ale ani tam určitě být nemusí, pokud se ti to třeba nehodí, nebo nelíbí…
  A pravidla pro to vlastně žádná nejsou, můžeš si to dělat vše úplně po svém ;)

 3. Nattynax napsal:

  Já jsem taky pro ;) Vše už vlastně vysvětlila Thora. Je to, jak píše, zpestření pro návštěvníky a já osobně tak kolikrát vidím na webech, které navštěvuji, i fotky, které jsem do té doby třeba neviděla.

 4. Crania napsal:

  Ja som určite za :) Je to spestrenie všetkých článkov a fotiek :) Ja osobne som s tým začala (ako vieš), už prakticky pri založení blogu a neľutujem :) Sama som zvedavá, ako sa nakoniec návštevníci rozhodnú a ktorá fotka sa im páči najviac :)

 5. Bliss napsal:

  Souhlasím..:).. vysvětleno už to tu bylo, ale podle mě je to skvělý nápad! :)

 6. Greg napsal:

  Děkuji všem zatím za názory, doufám, že POTM pro leden stihnu dát ještě dneska, čas na hlasování bude sice kratší, ale snad to nevadí.

 7. Háretix napsal:

  Rozhodně ano ano, tohle je pro náštěvníka takové spestření :)

 8. Jaki96 napsal:

  Fotka měsíce by byla dobrá, vynikající nápad… :-D

 9. Cassie napsal:

  Já tuto rubriku taky vedla, většinou jsem vybrala fotku na nějaké téma (s nejlepším momentem, úsměvem, s nejzajímavějšími šaty apod.) a potom dala na blog hlasování. Tento rok už POTM provozovat nebudu, je to zbytečné. Popravdě jsem si na to nikdy nevzpomněla a když už, tak pozdě a bylo to zbytečně. Samozřejmě je to jenom na tobě :) kdybys chtěl poradit, tak bys třeba mohl dát anketu Reese VS., kde by proti Reese stála nějaká celebrita. Třeba by si zveřejnil největší úspěchy obou hereček apod. a lidé by potom hlasovali, kterou mají raději, nebo která se podle nic o své ceny zasloužila nejvíce.

Leave a Reply