31. 01. 2011
Reese: „Nejsem perfektní.“

Reese nedávno přiznala, že má hodně vad a chyb. Herečka má podle sebe mnoho částí, které nemá ráda, a navzdory své kráse a slávě trvá na tom, že není perfektní.

Na otázku, zda přemýšlí o svých vadách, odpověděla: „Máte hodně času? Je to dlouhý seznam. Vezmu to podle abecedy. A – otravná, B – výbojná, … Jasně, mám hodně chyb. To jsou části mého já, bez kterých bych se i obešla.“ Jedna z věcí, kterou na sobě 34-letá herečka považuje za chybu je neschopnost přestat myslet na věci nebo problémy, i když se většinou snaží uklidnit cvičením. Vysvětlila to i magazínu Total Film: „Já o sobě hodně přemýšlím. Mám to pořřád v hlavě, přemýšlím a přemýšlím. Někdy to může být kontraproduktivní, ale někdy to může opravdu pomoct.“

I přes její přiznání, že její myšlení může být negativní, tvrdí herečka, že takové myšlení může přinést nové nápady i pro její produkční poslečnost Type A. Reese pak ještě dodává: „Jsem svým způsobem snílek. Přijdu se nějakým nápadem a pak o něm mluvím se svými partnery ve spoelčnosti. Společně se snažíme najít ideální scénáristy nebo režiséry, které by mohl takový materiál zajímat.“

Source

Posted by: Greg
Reese
Comments (2)

2 Responses to “Reese: „Nejsem perfektní.“”

  1. Nattynax napsal:

    Není problém, když si je člověk vědom svých nedokonalostí nebo když ví o něčem, co by na sobě mohl zlepšit. Problém naopak je, když si takové věci nedokáže připustit. Ale člověk sám k sobě bývá většinou kritičtější a přísnější, než jeho okolí, takže těch „hodně chyb“, o kterých mluví Reese, by se mohlo ve skutečnosti smrsknout třeba na polovinu :) A co někomu může připadat jako negativní vlastnost nebo vada na kráse, může být pro někoho přitažlivé a roztomilé :)

  2. Crania napsal:

    Mám rada ľudí, ktorí si dokážu svoje chyby priznať a sú ochotní povedať: nie som perfektní. Mnoho mladých hviezd sa totiž skôr zaujíma o svoju dokonalosť, ale podľa mňa je dokonalosť hrozná, škaredá… nepáči sa mi a nikdy ani nebude. Dôvod? Na každom sú krásne práve tie chyby, ktoré nás robia výnimočnými rovnako ako naše prednosti. Reese ma dostala, má krásne názory :)

Leave a Reply