27. 01. 2011
How Do You Know – recenze

Na webu The Hollywood News se objevila recenze filmu How Do You Know a musím říct, že jsem byl mile překvapen jejím kladným vyzněním. Tak jsem ji pro Vás přeložil, snad si ji aspoň někdo přečte.

How Do You Know – recenze (The Hollywood News)

Posted by: Greg
Movies, News
Comments (7)

7 Responses to “How Do You Know – recenze”

 1. Nattynax napsal:

  Mám ráda komedie, ale bohužel těch opravdu dobrých, kde se člověk aspoň trochu pobaví nebo zasměje není v posledních letech moc. Tak i kdyby tenhle film nebyl pecka, podle té recenze, to nebude žádnej průšvih ;)

 2. tayswiftteamnet napsal:

  Přidala jsem si tě na svém starém twitteru @tayswiftteamnet :)

 3. Hild napsal:

  jsem na film zvědavá, překvapilo mě, jak má jiné recenze tak negativní :( Ale někdy mě hrozně udivuje, jak se třeba objeví k nějakému filmu od nějakého významnějšího kritika negativní recenze a hned se ostatní recenzenti můžou přetrhnout, aby film shodili ještě více než on, přitom třeba není film vůbec tak špatný. A lidi jsou strašně ovlivnitelní, je pravda, že i já, když si vybírám mezi dvěma filmy na které jít do kina a jeden má vynikající recenze, druhý zase slabé, tak radši půjdu na ten s lepšími recenzemi, ale zase jsou filmy na které se tak nehorázně těším a do kina na ně půjdu, i kdyby se psalo, že se jedná o nejhorší film všech dob :-D

 4. Nattynax napsal:

  HILD má naprostou pravdu. Někdy mám opravdu pocit, že recenzenti nenapíšou o některém filmu nic pozitivního jen proto, že na něm v nějakém vyhlášeném deníku nenechali nit suchou. Je spousta filmů, které jsou hodnoceny hodně vysoko a jsou třeba i oblíbené u diváků a mně se vůbec nelíbí. A zase naopak, jsou i filmy, které jsou řazeny pod průměr a mně se třeba zase líbí. Takže na ty recenze nemůže člověk spoléhat. Je to individuální. Ale samozřejmě mě hodnocení filmů také ovlivňuje. Spíš než ale recenze kritiků, dávám na názory diváků. Vždy se podívám na IMDB a CSFD, jak je film hodnocen a co na něj lidi říkají. Vlastně co nevychází časopis Premiere, recenze ani moc nečtu.

 5. Cassie napsal:

  Já už jsem si od traileru říkala, že to nebude žádná pecka, spíš další průměrná komedie. Film sháním, zatím bohužel neúspěšně :( Snad bude stejně pohodový, jak teď podle této recenze doufám :)

 6. Bliss napsal:

  Recenzi jsem přečetla a je skvělé, že film někdo takhle hodnotí. Obsazení skvělé- Jack, Reese,.. takže si myslím,. že ten honorář by se měl hodit za hlavu..:).. Na film už se strašně těším, stejně jako na Water for elephants..:)

 7. Háretix napsal:

  Recenze čtu spíše po filmu až na něj kouknu, ale někdy udělam vyjímku jako teďka a plně souhlasím s Hild ty recenze jsou fakt někdy hrozně, třeba u Cizince všichni recenzenti mu dali nějakých 60%, ale když sem to viděl tak bych tomu více a né proto, že tam hraje Angelina, ale prostě líbilo se mi to. Dobře názory se najdou na IMDB a někdy i na CSFD ikdyž to dost zaostává …

Leave a Reply